Száz színész egy sorba... Rajzolták Gedő Lipót és Gellért Lajos. Bp.,[1923], Amicus,(Világosság Könyvnyomda Rt.) Aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé foltos lapszélekkel. Gedő Lipót
Hevesy Iván: A posztimpresszionizmus művészete. Gyoma, 1922, Kner Izidor, 99+1 p. Egészoldalas illusztrációkkal, és fotókkal illusztrálva. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
cca 1880 Wiener Barockpaläste von L. Hildebrand, D. Martinelli. Supplement: Das K. K. Belvedere. Wien. é.n. Lehmann. Nagyméretű mappa 55 db részben kétoldalas, fénnyomatú tervrajzzal, homlokzatképpel, térképpel Bécs építészetéről. Ritka! / With 55 large photogravures of Vienna's architecture. Maps, images, plans, facades. 35x49 cm
Barát Béla, Éber László, Takács Zoltán, Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Budapest, 1926, Világirodalom - Weiler. Kiadói, aranyozott félbőr kötésben.
Moderne Kunst in Mesiter-Holzschnitten. 11. évf., 1896. Művészeti folyóirat lapszámai egybekötve, helyenként foltos lapokkal, kissé megviselt, díszes vászonkötésben, számos fekete-fehér és színes illusztrációval, közte szecessziós darabokkal is.