15882.
319. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
10 000 Ft
Meyers Großes Konversations-Lexikon 1-23. kötet. Leipzig-Wien, 1907-1912, Bibliographisches Institut. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, megviselt állapotban, kopott borítóval és sérült gerinccel, a II. kötet sérült, német nyelven./ Half-leather-binding, with gilded spine, with worn cover, and damaged spine, the II. volume's cover damaged, in German language.