2 000 Ft
18
Varró Aladár Béla: Gyógynövények gyógyhatásai. Növényi gyógyszerek. Előszóval ellátta: Dr. Bucsányi Gyula. Hajnal László grafikus rajzaival. Bp.,(1941), Novák Rudolf, 400 p.+ XVII színes táblával. Számos szövegközti rajzzal illusztrálva. Kiadói illusztrált aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval, a kötése sérült, a 160-161. oldalak között javított.