15735.
319. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
3 600 Ft
9,33 EUR, 10,29 USD
Balás Károly: A jövedelemeloszlás főágai a kapitalizmus korában. Fejezetek a politikai gazdaságtan köréből. Első rész. Bp., 1913, Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Korabeli egészvászon-kötés, megviselt állapotban, a címlap javított, a hátsó kötéstáblán, és a lapok egy részének alsó részén golyó ütötte sérülésekkel, de a szöveg épp és teljes. Első kiadás. Ritka.