15665.
319. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
Balogh Kálmán: Orvosi Műszótár. Szerkesztette-- Bp., 1883, Eggenberger-féle Könyvkereskedés (Hoffmann és Molnár.) Átkötött kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kijáró elülső szennylappal, intézményi bélyegzővel, de egyébként belül jó állapotban./Kálmán Balogh: Medical Dictionary. Bp.,1883, Eggenberger. Linenbinding, with damaged spine, in Hungarian language.