15668.
319. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
4 600 Ft
11,92 EUR, 13,14 USD
Báró Dr. Krafft-Ebing R.: Psychipathia Sexualis. Különös tekintettel a rendellenes nemi érzésre. XII. bővített és javított kiadás után magyarra fordította: Dr. S. K. M. Budapest, 1908, Kostyál Jenő Kiadása. Révai és Salamon könyvnyomdája. Kopottas kiadói egészvászon, VI+387 p. A borítója kopottas. A kötése sérült, laza és az elejéről pár lap kijár (I-VI p.)