15689.
319. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
3 600 Ft
9,33 EUR, 10,29 USD
Dr. Hoor Károly: A szemészet tankönyve. Bp., 1912, Universitas Könyvkiadó Társaság. Átkötött kopottas félvászon-kötés, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.