15681.
319. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Dr. Scheiner, J[ulius]: Népszerű asztrofizika. Fordította: Dr. Wodetzky József. Bp., 1916, Természettudományi Társulat. Kiadói díszes egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötésben, kopott, foltos borítóval.