15688.
319. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
3 600 Ft
9,33 EUR, 10,29 USD
Ferenczy L. Tamás: Hangyaállam és felhőkarcoló. Bp.,1937, Dante. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal, fotókkal illusztrálva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.