Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 192
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1762095
15048
319
Books: Travelling, Local History
Pagodák árnyékában. Összeállította: Némethy Sándor. Bp., 1944., Magyar Református Külmissziói Szövetség. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kissé szakadt, kissé foltos borítóval, intézményi bélyegzővel. 1762085
15049
319
Győri kalauz. Összeállította: Török Pál. Wolf Gyula bizománya. Győr, 1920, Győri Hírlap Nyomda, 100 p.+ 2 kihajtható térképpel. Korabeli reklámokkal, fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, szakadt gerinccel, kissé sérült kötéssel. 1763292
15050
319
Sven Hedin: Első utam Ázsiába. Fordította: Halász Gyula. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel. 1763628
15051
319
Katz Richárd: Vidám napok barna emberek között. Fordította: Görög Imre. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal, egy térképpel. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, javított gerinccel. 1759956
15052
319
Gianfranco Bustacchini: Ravenna. Mosaics, monuments and enviroment. Ravenna, 1984. Cartolibreria Salbaroli. Angol nyelven, kiadói papírkötésben. / In English. Paperback. 1759965
15053
319
Carla di Francesco-Marco Borella: Ferrara the Estense City. Bologna, 1987. Angol nyelven, kiadói papírkötésben. / In English. Paperback. 1763584
15054
319
A 100 éves Fővárosi Vízművek. Összeállította: Dr. Nagy Lajos. Szerk.: Jancsár Péter. Bp., 1968, Mezőgazdasági Könyvkiadó Vállalat. Második változatlan kiadás. Kiadói műbőr-kötés, szövegközti illusztrációkkal. 1764235
15055
319
Komárom Megyei Múzeumok közleményei 1. Tata, 1968, készült 1000 példányban. Kiadói papírkötés, gerincnél levált, kopottas állapotban. 1758423
15056
319
Dercsényi Dezső-Zolnay László: Esztergom. Magyar Műemlékek. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt, javított papír védőborítóval. 1758421
15057
319
Lelkes István: Kőszeg. Magyar Műemlékek. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval. 1758474
15058
319
Entz Géza-Genthon István-Szappanos Jenő: Kecskemét. Városképek-Műemlékek. Bp., 1961, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, szép állapotban. 1758476
15059
319
Gerő László-Sedlmayr János: Pápa.Városképek-Műemlékek. Bp., 1959, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, szép állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft