Kasza Sándor dr. (szerk.): Budapest Kézikönyve. II-III. kötet. Magyarország Megyei Kézikönyvei. 1998, Ceba Kiadó. Illusztrált kiadói karton kötésben. Jó állapotban.
H.W. van Loon: Nézz körül a Földön. A földrajz kistükre. A szerző színes és egyszínű rajzaival. Fordította Havas József. Bp., Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
Greenhorn: Három világrész csavargója. A világjárás hősei. Fordította: Lengyelné Vértes Lenke. A szerző eredeti felvételeivel. Bp., Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
Vegyes könyvtétel, budai vár témában, 2 db: Gerő László: A helyreállított budai vár. Bp.,1980, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, rengeteg fekete-fehér fotóval illusztrálva. Turjányi Papp Melinda: A budavári lakónegyed. Bp., 1988, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.