2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Szalay István: Elméleti lélektan. Sárospatak, 1865, Forster R. a Ref. Főiskola betűivel, 100+4 p. Korabeli félvászon kötés, a borítója kopottas, a gerince kissé sérült, a címlap kijár, a lapok foltosak. Szalay István (1816-1878) szentesi református lelkész, filozófiai író, MTA tag munkája. Első kiadás.