Franciaország 1926. "Pour Dieu et Patrie (Istenért és hazáért)" fém lövészeti sportérem (40mm) T:2- szennyeződés, fülnyom France 1926. "Pour Dieu et Patrie" metal shooting sport medal (40mm) C:VF stain, earmark
Nagy-Britannia DN "Per Ardua ad Astra" zománcozott, jelzett Ag RAF jelvény (5,95g/20x28mm) T:2 Great Britain ND "Per Ardua ad Astra" enamelled and hallmarked Ag RAF badge (5,95g/20x28mm) C:XF
Románia 1931. "Az elismerés keresztje a papság számára" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon (38mm) T:2 Romania 1931. "Cross of Recognition of Achievement for the Clergy" gold plated Br decoration on ribbon (38mm) C:XF
Románia 1972. "Uzina Chimica Sinteza Oradea - 50 ani" 50 éves a nagyváradi kémiai üzem festett jelvény és kitűző (10x) + 2db "Dubai" zománcozott jelvény tű nélkül T:2 Romania 1972. "Uzina Chimica Sinteza Oradea - 50 ani" 50. Anniversary of the chemical factory of Oradea. painted badge and pin (10x) + 2pcs of enamelled badges "Dubai", without needle C:XF