1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső Hazatérésének Emlékére-Vitézi Jelvény" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, tokban (33g/0.925/40mm) T:1,1- eredetileg PP
1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993 szeptember 4." jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, tokban (32,84g/0.925/40mm) T:1- eredetileg PP
1996. "A Magyarság Őstörténete és Honfoglalása emlékére" aranyozott tombak emlékérem sorozat (8xklf); Atilla, Atilla találkozása Leó pápával, Kik vagyunk, Emese álma, Vérszerződés, Honteremtő hadjáratok, Honfoglalás, A haza építéséért. Eredeti díszdobozban, tanúsítvánnyal. Az érmek egy részén Lebó Ferenc (1960-) mesterjegye (42,5mm) T:1,1- (eredetileg PP)
1996. "A Honfoglalás 1100 éves évfordulójának emlékére / Szent István királyunk és az első magyar pénz emlékére" jelzett Ag emlékérem díszkartonban (~5,8g/0.835/27mm) T:PP
1998. "Pest, Buda, Óbuda Egyesítésének 125. évfordulójára" 8db-os Ag emlékérem sorozat; Budapest, Mátyás templom, Vajdahunyad vára, Hősök tere, A Halászbástya és az Országház, Operaház, Halászbástya, Országház. Dísztokban, tanúsítvánnyal. Szign.: Kósa István, Bognár György. (248,8g összsúly/0.999/42,5mm) Érdemes megtekinteni! T:PP fo.
2005. "II. Rákóczi Ferenc vezérlő fejedelem / A Szécsényi Országgyűlés 300. évfordulójára emlékére" Ag és Br emlékérem pár. (34,46g/0.925/42,5mm) Szign.: SZJ T:PP,1-