1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés nem saját mellszalaggal T:2,2- Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gold plated Br decoration with not its own ribbon C:XF,VF NMK 269.
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "VII. Hadsereg 1914-15" kereszt formájú Zn sapkajelvénye (31,5x31,5mm), hátlapon: "A. Gurschner Wien VII/2" T:2,2- Austro-Hungarian Monarchy 1914-15. "VII. Armee 1914-15" cap Zn badge Sign.: A. Gurschner Wien VII/2 (31,5x31,5mm) C:XF,VF
1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2- több k. Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" hallmarked Ag decoration with modern ribbon. Sign.: Kautsch C:VF several scratches NMK: 306.
~1920-1930. "A Magyar Királyi Honvédelmi Miniszter és a Magyar Királyi Honvédség Főparancsnokának Sportverseny Érme - Alapíttatott 1922" Br díjérem füllel (30x45mm) T:2
1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, "BRONZ" fémjel a koszorú alatt T:2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with ribbon, hallmark below wreath C:XF NMK 418.
1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration without ribbon C:XF NMK 418