Festmények és grafikák Tételek száma: 350
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1764851
320
Alpár Sándor (1935-2004): Lovakkal a tornác előtt, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 28×22 cm 1756000
10001
320
Anna jelzéssel: Szomorú fej. Tus, papír, 40×30 cm 1768571
10002
320
Antal Irén (1903-1999): Erdőben, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 28×41 cm 1768575
10003
320
Antal Irén (1903-1999): Őszi dombok, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 27×48 cm 1768976
10004
320
24000
Aranyosi Sz. Attila (1960-): Aranymadár. C-print, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×20 cm 1635566
10005
320
Ágotha Géza (1891-): Hajóvontatás. Akvarell (foltos), papír, jelzett, 30×21 cm 1730014
10006
320
Ámos jelzéssel: Sárga szék. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 75×55 cm 1773057
10007
320
11000
Árvay jelzéssel: Alakok. Monotípia, papír, 35×21 cm 1768659
10008
320
Albert Baertsoen (1866-1922) Rézkarc, papír. Jelzett a dúcon. 17x23 cm 1773427
10009
320
Bajor Ágost (1892-1958): Vajdahunyad vára. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12,5×15 cm 1771268
10010
320
Balázs jelzéssel: Férfi portré. Szén, papír, 42×29 cm 1756487
10011
320
Balla jelzéssel: Őszi hangulat. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 58×42 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft