Johann August Ernesti (1707 - 1781): Clavis Ciceroniana sive indices rerum et verborum philologico-critici in Opera Ciceronis accedunt Graeca Ciceronis necessariis observationibus illustrata. Lipsiae(Leipzig), 1738, Io. Chr. Martini. Latin és görög nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötés, modern aranyozott gerincű karton védőtokban, festett lapélekkel, kopott borítóval, belül jó állapo...
Bernhard Kellermann: Ein Spaziergang in Japan. Berlin, 1920, Paul Cassirer, 272 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven./ Contemporary half-leather-binding, in German language.