16436.
320. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
1 200 Ft
Nagybaczoni Nagy Vilmos két műve: Végzetes Esztendők 1938-1945. Bp.,1947, Körmendy. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval. Első kiadás. Végzetes esztendők. Bp., 1986, Gondolat. Átdolgozott, második kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben.