16438.
320. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Seregek Ura. Katolikus honvédek ima-, énekes- és oktató könyve. Szerk.: Dr. Mészáros János. Bp., 1942, Római Kat. Tábori Püspökség. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, hátul ceruzás tulajdonosi bejegyezéssel.