16659.
320. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Török Lajos: Kozmetika. A bőr ápolása és szépséghibáinak gyógyítása. Bp.,(1927), Dick Manó,(Hornyánszky-ny.), 160 p. Gyógyítás I. kötet. Szövegközti képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.