6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
Széchényi Zsigmond: Nahar. Indiai vadásznapló. II. kötet. Bp.,1941, Dr. Vajna György és Bokor, (Athenaeum-ny.), 2+378+2 p. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal. ElsÅ‘ kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval, de alapvetÅ‘en jó állapotban.