Széchényi Zsigmond: Nahar. Indiai vadásznapló. II. kötet. Bp.,1941, Dr. Vajna György és Bokor, (Athenaeum-ny.), 2+378+2 p. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, de alapvetően jó állapotban.
Dr. Zoltán Attila: Vadászfegyver- és lőismeret. Nemzetközi vadászfegyver-kalauz. 1-2. köt. Bp., 1981, Mezőgazdasági Könyvkiadó-Interpress Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas borítóval és gerinccel.
Dr. Sterbetz István: Vízivad. Bp.,1972, Mezőgazdasági Kiadó. Szövegközti fekete-fehér fotókkal, és ábrákkal, és egészoldalas fekete-fehér és színes képekkel, illusztrációkkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói kopott, kissé szakadt papírborítékban.