Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron Tételek száma: 71
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1581036
17271
320
100
Books and Documents with low starting prices
A magyar könyvkiadás 1945-1959. Összeállította Bak János. Bp., 1960, Zeneműnyomda. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1500 példányban. 1656037
17272
320
100
Folczay Sándor: Fel Kleptokániába! Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval és lapélekkel. 1622867
17273
320
100
Á.P. Gajdár: R.V.Sz. Ifjúsági regény. Fordította Koltai Sándor. A szövegközti rajzok és a fedőlap Kardos Böske munkája. Bp., 1949, Révai Könyvkiadó Nemzeti Vállalat. Kiadói kopottas félvászon-kötés, egy-két illusztrációt kiszíneztek. 1562300
17274
320
100
Balassa József: A magyar nyelv szótára II. kötet. Budapest, 1940, Grill Károly. Átkötött félvászonkötés. Jó állapotban. 1706586
17275
320
100
Makkai János: Szép közélet. Bp.,é.n., Singer és Wolfner, Pesti Lloyd Nyomda. 194+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. Singer és Wolfner ajándék kötete bejegyzéssel. 1667054
17276
320
100
Baloghné Hajós Terézia: Kisasszonyok-nagyasszonyok. Fáy Dezső rajzaival. Bp.,[1940], Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés. 1616748
17277
320
100
Aszlányi Károly: Kalandos vakáció. Gugi Sándor rajzaival. Bp., 1957, Minerva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval. 1644762
17278
320
100
Gausz Tibor: A jegygyűrűért! Dedikált! Bp., 1941, Korda Rt. Kiadói papírkötés, gerincénél kissé sérült. 1690601
17279
320
100
S. Bokor Malvin: Árpádvér. K. Sávely Dezső képeivel ellátott kiadás. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval. 1575508
17280
320
100
Özv. Báthory Nándorné: Asszonyi életművészet. Dr. Prohászka Ottokár Püspök előszavával. Bp., (1916), Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kopottas boríróval. 1691696
17281
320
100
Este van, este van. Arany János verséből gyerekeknek. Reich Károly rajzaival. Bp.,é.n., Móra. Kiadói kartonált haránt alakú leporelló-kötésben, kissé viseltes állapotban, laza fűzéssel, kopott. 1560064
17282
320
100
Vegyes könyvtétel, 2 db: Örkény István: Babik. Bp., 1982, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Szabó Lőrinc: Nők, habzó májusi rózsák. Bp., 1987,Helikon. Kiadói egészvászon-kötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft