1942 Protestáns tábori püspöki levél a tábori lelkészi szolgálat alapfeltételeiről Soltész Elemér (1874-1957) tábori püspök saját kezű aláírásával, eredeti borítékjában, pecsétekkel, szép állapotban
1914. szeptember - október, Levelek a 16/II. hadtápzászlóalj 3. sz. tisztjeinek élelmezési illetékelszámolási vitájáról, néhány érdekes részlettel a század mozgásáról, életéről
1914-1915 Both Antal, a 16/II. hadtápzászlóalj 3. sz. hadnagyának 22 db katonai jelentése a galíciai térségből, a front mögötti harctéren maradt fegyverek, egyéb tárgyak összeszedéséről, stb.