3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Dóczi Lajos munkái IX. kötet: Schiller: Wallenstein. II. kötet. Drámai költemény három részben. Fordította: Dóczi Lajos. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), Hornyánszky Viktor-ny. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval.