1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Útmutatás a székesfővárosi napközi-otthonok nevelő munkájához. Kiadja: a polgármesteri VII. (közoktatási) ügyosztály. Bp., 1943, Budapest Székesfőváros Házinyomdája, 347 p.+ XII t. Kiadói félvászon-kötés, kopottas, kissé foltos borítóval, intézményi bélyegzővel.