1 200 Ft
Verne Gyula munkái. Sándor Mátyás I-II. Fordította dr. Mikes Lajos. Memes Mihály rajzaival. Bp,é.n., Tolnai. Kiadói díszes, aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, az I. kötet gerince kissé sérült, a kötése sérült.