Magyar Színművészeti Lexikon. I., és IV. kötet. A magyar színjátszás és drámairodalom enciklopédiája. Bp., 1929-1931, Országos Színészegyesület és Nyugdíjintézete, (Thalia-Kultura Műintézet-ny.) Számos színes és fekete-fehér táblával. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés, a I. kötet gerince és kötése sérült, a II. kötet fűzése laza.
Vegyes könyvtétel: Claire Kenneth: Felhők felett (1991); Danielle Steel: Zoya (1997); A világ kutyái 1-2. köt. (1988) + Galaktika 2001/1, példányonként változó kötésben, jó állapotban.
A mai világ képe I-IV. kötet. Szerk.: Kornis Gyula, Gratz Gusztáv, Hegedüs Loránt, Schimanek Emil.
I. kötet: Szellemi élet, II. kötet: Politikai élet, III. kötet: Gazdasági élet, IV. kötet: Természettudomány és technika. Bp., é.n., Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. Gazdag kép-, térkép-, és ábraanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval és gerinccel.
A Jókai Mór centenáriumi kiadás 13., 28. és 29. kötete: Mire megvénülünk; Névtelen vár 1-2. köt. Bp., 1926, Franklin - Révai. Kopott vászonkötésben, az egyik kötet gerince elválik.