Zlinszky Aladár: Stilisztika. A középiskolák IV. osztálya számára. Átdolgozta: Pintér Jenő. Bp.,1930, Franklin. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
Poétika. A felső kereskedelmi iskolák számára. Szerk.: Riedl Frigyes. Átdolgozta: Pintér Jenő. A felső kereskedelmi iskolák legújabb tanítástervéhez alkalmazta: Gálos Rezső. Bp., 1927, Franklin. Korabeli átkötött félvászon-kötés, javított gerinccel, kopottas borítóval.
Szász Károly: Cziprus. Versek. Bp., é.n., Franklin. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, javított gerinccel, a borítón belül amatőr javítás nyomaival.
(James) Fenimore Cooper: Bőrharisnya. A magyar ifjúság számára átdolgozta Szirmai Józsefné. Kolozsvári Sándor rajzaival. Bp., 1940, Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
Ligárt Mihály: Vezérkönyv a beszéd- és értelemgyakorlatok tanításához. Pápa, 1912, Főiskolai-ny. Átkötött kissé kopottas félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.
Robert Prechtl: Titánok bukása. Egy korszak elmúlása. Fordította: Gergely Janka. Bp, 1938, Grill Károly. Kiadói papírkötés, a borító kissé szakadozott, a borító szélei kissé gyűröttek.
Móricz Zsigmond: Vidéki hírek és más elbeszélések. Bp., 1917, Táltos Kiadása. Első kiadás! Haranghy Jenő illusztrációival. Átkötött egészvászon kötés. Jó állapotban.