Eötvös Károly munkái sorozat két kötete (III-IV. kötetek):
A két ördög vára és egyéb elbeszélések.
Aki örökké bujdosott és egyéb elbeszélések.
Bp.,1901-1904, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.
Ingrid Holsen: Zsuzsi az intézetben. Átdolgozta Kertész Erzsébet. Pályi Jenő rajzaival. Bp.,1944, Nova. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopottas borítóval, sérült, hiányos gerinccel, de belül jó állapotban, szövegközti illusztrációkkal.
Rédey Mária: Kassainé ifjasszony. Jászai Mari és Kassai Vidor szerelmi regénye. Kiadatlan levelek és napló alapján írta Rédey Mária. Bp., 1935, Nyugat. Kiadói félbőr kötésben, kopottas, foltos borítóval, egészoldalas illusztrációkkal.
Könyv tétel:
Tangl Harald: A táplálkozás. Bp., é.n., Királyi Magyar Természettudományi Társulat. , + Franz E Andreers: A zöld pokolban. + Octave Aubry: Bimarck Napoleon ellen. Bp., Cserépfalvi. + RIdeg Sándor: Tűzpróba. Athenaeum. + 1970 Tátra képeskönyv. Vegyes, de általában jó állapotban
vitéz Somogyváry Gyula: És Mihály harcolt...Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, papír védőborítón kis sérülésekkel. Jó állapotban.