Kortárs magyar írók 1945-1997 bibliográfia és fotótár. II. kötet. K-Z. Szerk.: F. Almási Éva. Bp., 2000, Enciklopédia Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
Vegyes könyvtétel, 3 db, Magyar Ritkaság 3 kötete:
Fortunatus és Magelóna históriája, Mikes Kelemen: Az idő eltöltésének módja, Toldy Ferenc: Irodalmi arcképek. Bp., 1984-1987, Szépirodalmi könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban, valamint Kiadói kartonált papírkötésben.
Gerolamo Rovetta: A nagyravágyás átka. Bp, 1905, Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
Mécs László: Az ember és árnyéka. Kassa, 1930, Kazinczy Kiadóvállalat. Harmadik. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, pici sérüléssel a gerincen, Sinkó Ferenc (1912-1990) író névbejegyzésével. (Sinkó)
Kövér Ilma: Zrinyi Ilona. Munkács vár asszonya. Bp.,é.n., Magyar Keresk. Közlöny Hírlap- és Könyvkiadóvállalat. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötéskor felhasználták, kissé hiányos szélű címoldallal.
Arany János kisebb költeményei. Bp., 1900, Ráth Mór, IV+415 p. Kiadói aranyozott illusztrált egészvászon-kötés, a borítója kopottas, az előzéklap és a II. oldal között a lapok részben kijárnak a címoldal hiányos.
Tóth Kálmán (1831-1881): Tóh Kálmán költeményei. Kiadta Nagy Ignác. Pest, 1854, Beimel J. és Kozma Vazul, 1 t.+184+6 p. Kiadói félvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval, de belül jó állapotban. Tóth Kálmán költő, dráma- és újságíró, politikus, MTA tag verseskötete. Ritka! Első kiadás.
Tóth Béla: Szájrul szájra. Budapest,(1895), Athenaeum, XVI+446+1 p. Első kiadás. Kopottas kiadói egészvászon kötéseben, Gottermayer N. kötésben, hiányzó címlappal.