Ady Endre: Vallomások és tanulmányok.
(Bp., 1911.) Nyugat. (Világosság ny.) 101 + [1] p. Első kiadás. Korabeli félvászon kötésben, első lap kijár, több lapon gyűrődések
Ady Endre: Jóslások Magyarországról. Tanulmányok és jegyzetek a magyar sorskérdésről. Szerkesztette és bevezetéssel ellátta: Féja Géza. Bp., (1936.) Athenaeum, 312 p. Első kiadás! Kiadói kissé koszos egészvászon kötésben
Polgár Géza: Örök fiatalok, akik látták a múltat. Bp.,1942, Dr. Vajna és Bokor. 16 egészoldalas fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
Claire Kenneth: Randevú Rómában. Fordító: Nonn Iván. A borítólap Illés-Sóstay rajza. Bp.,[1947],Magyar Téka, (Márkus Nyomda-ny.) Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papírborítón kis szakadásokkal, de alapvetően jó állapotban.