Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 152

15475.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
38,86
42,86

Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály élete és munkái. Bp., 1900, Singer és Wolfner. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, javított kötéssel és gerinccel, 82-87. oldal között kijáró lapokkal, 5 hiányzó melléklettel, egy melléklet többlettel (a műteremben.)
15476.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

Munkácsy Mihály: Emlékeim. Bp., 1944. II. kiadás. Kiadói félvászon kötés, javított papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
15477.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

15478.

Ókori hitéleti és művészeti régiségek képgyüjteménye. Segédkönyv a történelem és irodalom szemléltető taníiásához. A középiskolás és hasonló foku fiu- és leányiskolák számára s magánhasználatra. Szerk Polgár György. 715 ábrával. Miskolcz, 1896. Lővy József, V+206 p. 26. oldaltól gazdag képanyaggal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval,laza fűzéssel, a címlapon névbejegyzéssel, n...

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29

15479.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Barcsay Jenő 2 db könyve: Ember és drapéria. Szentendre, 1988, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága.; Művészeti anatómia. Bp., 1991, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15480.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
11,92
13,14

Gantzhorn, Volkmar: Orientalische Teppiche. Köln, 1998, Taschen. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15481.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Dr. Bogyay Tamás: A jáki apátsági templom és Szent Jakab-kápolna. (Művészett9rténeti összefoglalás és vezető a két templom megtekintéséhez.) Dunántúli Szemle Könyvei 220. Szombathely,(1943), Marineum Könyvnyomda Rt., 106+6 p. Számos szövegközti képpel, ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötésben.
15482.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29

Tibori János: Békéscsabai népi szőttesminták. Bp., 2008, Békéscsabaiak Baráti Köre Egyesület, megjelent 1000 példányban. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15483.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

15484.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Temesváry Ferenc: A sárvári Nádasdy Ferenc Múzeum fegyvergyűjteménye. Bp.,1980, Akadémiai Kiadó. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, foltos, 121-122. és 123-124. lapok szakadtak.
15485.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

15486.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
10,88
12,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft