15476.
321. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály élete és munkái. Bp., 1900, Singer és Wolfner. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, javított kötéssel és gerinccel, 82-87. oldal között kijáró lapokkal, 5 hiányzó melléklettel, egy melléklet többlettel (a műteremben.)