Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 48

15904.

Nonesuch Dickens. Charles Dickens' works. Edited by Arthur Waugh, Hugh Walpole, Walter Dexter, and Thomas Hatton. London: The Nonesuch Press, 1937-1938. Az angol irodalom egyik legkeresettebb ritkasága majdnem kompletten, a külön metszeteket tartalmazó kötet nélkül. Számos eredeti illusztrációval, Összesen 877 példány készült a műből. Kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban. 23 kötet / 23 vo...

Kikiáltási ár:
650 000 Ft
1 683,94
1 857,14

Lucas a S. Edmundo [Mösch Lukács]: Arithmeticus practicus utilitati publicae oblatus. Nagyszombat, 1697, Joannes Andreas Hörmann. Első kiadás. Kopott bőrkötésben, az elején kissé foltos, javított lapokkal, egyébként jó állapotban.
15905.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
13

S. Khavornina: Russian as we speak it. Moscow, é.n.,Progress Publischers. Forth Edition. Kiadói egészvászon-kötés, angol és orosz nyelven.
15906.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Zeigenossen. Ein biographisches Magazin für die Geschichte unserer Zeit. Dritten Bandes zweites heft. (XVIII.)+Herabgesetzte Preise trefflicher+Übersertzungen von Classischen Schriftstellern der italienischen, spanischen, englischen, französischen, dänischen, schwedischen und russischen Literatur.Literarischer Unzeger 1831 N. VI-IX. Leipzig, 1831, F. A. Brockhaus, 104+12+16 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, foltos, a borítón kis szakadás.
15907.

Zeigenossen. Ein biographisches Magazin für die Geschichte unserer Zeit. Dritten Bandes zweites heft. (XVIII.)+Herabgesetzte Preise trefflicher+Übersertzungen von Classischen Schriftstellern der italienischen, spanischen, englischen, französischen, dänischen, schwedischen und russischen Literatur.Literarischer Unzeger 1831 N. VI-IX. Leipzig, 1831, F. A. Brockhaus, 104+12+16 p. Német nyelven. Kiadó...

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

44 hungarian short stories. 1979, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban / linen binding, good condition
15908.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

15909.

P. Ovidii Nasonis Metamorphoseon Libri XV. Ex recensione Petri Burmanni. Sárospatak, 1845, Nádaskay András. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, a belső kötéstáblán névbejegyzéssel, foltos lapokkal, latin nyelven. A nagymúltú sárospataki kollégium nyomdája, Nádaskay András (?-1854) faktorsága alatt nagyrészt tankönyveket adott ki. De sor került ...

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
20,00

15910.

Homeri Odyssea latinis versibus expressa A Bernardo Zamagna Ragusino. Venetiis (Velence), 1783, Haeredes Balleonii, XXXIX+477 p. Korabeli félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, de egyébként jó állapotban, latin nyelven. 1879-ből származó ex libris bejegyzéssel, Kecskemét, Kővári Lajos. (Ex libris Ladislai Kővári. Kecskemétini, Anno 1879. julius.) Bernardo Zamagna (1735-18...

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71

Cicero, M. Tullius: Orationes selectae, opera, et studio. Cum notis Christophori Wahl SJ. 1 köt. Typis Tyrnaviensibus, 1775. 8 sztl. lev. 445 l. 5 sztl. lev.; Korabeli, egészbőr-kötésben, gerincén kis sérüléssel / In leather binding, small damage on the spine
15911.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

15912.

Diezmann, August: Neuer Plutarch, oder Bildnisse und Biographien der berühmtesten Männer und Frauen aller Nationen und Stände von den ältern bis auf unsere Zeiten. I-IV. Pesth-Wien-Leipzig, 1858-185 ,C.A. Hartleben, 239+239+239+248 p.+C t.(acélmetszetek) Acélmetszetekkel illusztrált. Negyedik kiadás. Átkötött, javított gerincű modern félvászon-kötés, a 4. kötet lapjai foltos./ Half-linen binding, ...

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

Friedrich Nietzsche Werke 1-2. Ausgewählt und eingeleitet von August Messer. Leipzig,é.n.,Alfred Kröner. Német nyelven. Kiadói egészbőr-kötés, a felső lapélek aranyozottak, kissé kopott borítóval. / Leather-binding, with little bit worn cover, in German language.
15913.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,44
13,71

15914.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

15915.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft