Thomas Henry Huxley (1825-1895): Lay sermons, addresses, and reviews. New York, 1874, D. Appleton and Company. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, angol nyelven./ Linenbinding, with worn cover, in English language.
Anatole France: La Révolte des Anges. Paris, 1914, Calmann-Lévy. Kiadói bordázott gerincű egészbőr-kötés, javított, kissé kopottas gerinccel, az elülső kötéstábla kötése sérült, a borító kopott, a hátsó előzéklapon és a szennylapokon tollas bejegyzéssel, firkával, francia nyelven.
Polyglot Pocket-Book, for English, German, French, Italian, Spanish and Portuguese. Conversation for the Use of Students and Travellers. Compiled by J. Strause. New York, 1855. William Radde. Korabeli félbőr-kötés, sérült gerinccel, kopottas borítóval, néhány foltos lappal, angol, német, francia, olasz, spanyol és portugál nyelven./ Contamporary half-leather-binding, with damaged spine, and worn c...
Titus Livius: Ab Urbe Condita Libri. Pars II. Lib. VII-XXIII. kötet. Szerk.: Wilhelm Weissenborn. Lipsiae (Leipzig), 1895, B. G. Teubner. Korabeli félvászon-kötés, latin nyelven. Jó állapotban. / Contemporary half-linen-binding, in Latin language.
Dr. Erdey Ferenc: Sacerdotium Aeternum. Lelkigyakorlatos elmélkedések a Budapesti Központi Szemináriumban 1939-1940-ben. Bp.,1940, Korda Rt. Átkötött félvászon-kötés.
P. Klaus Albert O. F. M.: A kínai nő. Ferences Világmissziók. Bp.,1941,Ferences Missziók Országos Ügyvivősége, 36 p. V. kiadás. Kiadói papírkötés, ceruzás firkával a borítón.