Dr. Kolosváry Bálint: A magyar magánjog tankönyve. II. kötet: kötelmi jog-családjog-öröklési jog. Bp.,1911, Grill Károly Könyvkiadóvállalata,(Légrády Testvérek Könyvnyomda-ny.), 840 p. Harmadik kiadás. Átkötött kopottas félvászon-kötés, a 30/31. oldal kijár,530-543. oldalak között laza, kissé sérült fűzéssel, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel, névbejegyzéssel.
Építésügyi szabályzat Budapest, fő és székváros területére. Az 1870. évi X. törvénycikk alapján kiadja Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Bp., 1899, Légrády. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, kijáró elülső szennylappal, bejegyzésekkel, át és aláhúzásokkal.(6-7. oldal, XVIII. fejezetnél (99-101. oldal.)) Gerlóczy Tamás (1870-1940) székesfővárosi főmérnök, műszaki t...
Jogi műszótár. I. kötet. Magyar-német rész. Szerk.: Dr. Schwartz Izidor-Dr. Hojtás Ödön. Jogi Zsebkönyvek Gyüjteménye IX. kötet. Bp., 1914, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval. Ritka!
Magyarországi Rendeletek Tára. I. évf. 1867. (3. kiadás.), XXI. évf. 1890. I. kötet., XXVIII. évf. 1894. II. kötet. Bp.,1890-1894, Nágel Ottó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, és átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, intézményi bélyegzővel, "Magyar Királyi Belügy Minister" bebélyegzéssel.
Állami pénzügyigazgatás. I-II. kötet. Tankönyv a községi közigazgatási tanfolyamok számára, kézikönyv a községi (városi) adókezeléshez. Szerk.: Dr. Margitay József. Bp.,1905, M. Kir. Állami Nyomda. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval. Gróf József (1892-1944): Ex Libris Dr. Körmendy. Klisé, papír, jelzett a nyomaton, 9x7 cmx2. Gróf Józs...
Vargha Ferenc: A gyermekkorban lévő bűnösök. Magyar jogászegyleti értekezések. 108. XII. kötet. 1. füzet. Bp.,1895, Franklin, 52 p. Átkötött papírkötésben, az eredeti elülső papírborítót felhasználták.
Igazságügyi zsebtörvénytár. Összeállították és jegyzetekkel ellátták: Dr. Térfy Gyula és Dr. Térfy Béla. Bp., 1948, Grill Károly. Hatodik kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval, az elülső kötéstáblán hosszában kisebb törés, hiányzó elülső szennylappal, de belül jó állapotban.
Magyarországi rendeletek tára. Huszonhatodik folyam. 1892 V-VIII+IX-XII. füzetek. (Két kötetben.) Bp., Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt.,XII+1129-1487+VIII+1489-2184;+VI+2185-2646+VI.+2647-3524 p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, a XI-XI. füzetnek nincs címlapja, folytatólagosan követi a X. füzetet, a tartalomjegyzéke a könyv végén, belül jó állapotban. M. Kir. Belügyminisztérium, és Büntető Kir...
Magyarországi rendeletek tára. Negyvenegyedik folyam. 1907. I. kötet. Bp.,1908, Pesti Könyvnyomda Rt., 1292 p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, a hátsó kötéstábla viseltes,1083-1180. oldalak között a lapszélek gyűröttek. A M. Kir. Belügyminisztérium bélyegzőjével.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.