Balla Zoltán: A modern sakk. Szerkesztette és írta: - -. Bp.,1912,Rákosi Jenő, 240 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, javított gerinccel és kötéssel, kis sérüléssel a borítón.
Hencsei Pál - Fericsán Kálmán: Újpesti olimpikonok. Budapest - Újpest, 2014, Budapest Főváros IV. kerület Újpest Önkormányzata. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
A sport enciklopédiája. A testnevelés és testgyakorlás kézikönyve. I-II. kötet. Szerk.: Pálfy György. Dr. Dréhr Imre előszavával. A rajzokat Somfay István készítette. Bp., 1928, Enciklopédia Rt.,(Kunossy-ny.), VIII+340 p.+31 t. +VIII+408 p.+21 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, az I. kötet kötése a 320-321. oldal között sérült, a szennylapokon és pár tábla hátán firka, a 1...
Dettre, Andrew: The First 15 Years of St. George Budapest (1957-1972). Alexandria NSW, é. n., Atlas Printery. Vászonkötésben, jó állapotban. / In English, linen binding, in good condition.
The complete book of card games. Szerk.: Peter Arnold. hn., 1991, St Michael. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen./ Paperback, in English language, with little damage.
Szöghy József: 150 válogatott feladványa. h. n., 1943, Szerzői kiadás. Átkötött félvászon kötésben, jó állapotban, Ex libris Dr. Pardos ex libris-szel.