15751.
321. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
4 200 Ft
11,14 EUR, 12,00 USD
Balbi Adorján: Egyetemes Földrajza a művelt közönség számára Átdolg. és kibőv. Czirbusz Géza.. I. kötet. Általános rész. A szövegbe nyomott számos ábrázolattal és térképmelléklettel. Nagybecskerek, 1893, Pleitz Fer. Pál. Korabeli félvászon kötésben.