Went István: Az általános kórtan vázlata I-II. kötet.
Bp.,1939-1940, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, XI+345 p.+ IV t.+VII+317 p.+IV t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, az I. kötetben ceruzás aláhúzással, hullámos, néhol sérült lapszélekkel, az I. kötetben három lap szakadt (címlap,V/VI., 250/251.)
dr. Preisz Hugó (1860-1940) orvos, állatorvos, bakteriológus, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagja 1900-1928 között megjelent összes cikkeinek tanulmányainak gyűjteménye. Egy kötetbe kötve. Korabeli félvászon kötésben. Feltehetően saját gyűjtemény.
Vörös József: Tereptan, terepábrázolás, térképhasználat, terepfelmérés. Budapest, 1943, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 346 p. + XV melléklet. Félvászon kötésben. Az összes melléklettel, valamint Zeiss Aerotopograph 3d szemüveggel. Jó állapotban.
Balogh Kálmán: Orvosi Műszótár. Szerkesztette-- Bp., 1883, Eggenberger-féle Könyvkereskedés (Hoffmann és Molnár.) Átkötött kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kijáró elülső szennylappal, intézményi bélyegzővel, de egyébként belül jó állapotban./Kálmán Balogh: Medical Dictionary. Bp.,1883, Eggenberger. Linenbinding, with damaged spine, in Hungarian language.
Dr. Temesváry György: A kábítószerekről. Különös tekintettel az általuk előidézett kóros megszokásra és toxicomania elleni küzdelemre. (Az idevonatkozó magyar törvények és rendeletek gyűjteményével.) Dr. Pekár Gyula előszavával. Bp.,(1936),Hornyánszky Viktor Rt. Magyar Kir. Udv. Könyvnyomda, 167 p. Kiadói egészvászon-kötés. Szép állapotban.
Erasmus Darwin: Zoonomie oder Gesetze des organischen Lebens. Második kötet, első rész. Töredék kötet. Hannover, 1797, Gebrudern Hahn, 762 p + 3 rézmetszet. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötésben, kopottas borítóval, német nyelven. Jó állapotban.
A szerző Erasmus Darwin (1731-1802) angol fizikus, természetfilozófus, feltaláló, korának egyik jelentős gondolkodója, Charles Darwin nagyapja./
Erasmus Darwin: Zoonomia, or, the laws of organic life. Second book, first part. Half-leather-binding, in german language. The cover is little bit worn.
The writer, Erasmus Darwin (1731-1802) was the grandfather of Charles Darwin.
Nagy Dezső: Dinamika. A szöveg közé nyomtatott 259 ábrával. Bp., 1905. Magyar Mérnök és Építész Egylet. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Gerincen kis kopással.
Egmont Colerus két műve:
Az egyszeregytől az integrálig;
A ponttól a négy dimenzióig; A búvár könyvei V., és VIII. kötet, Bp.,é.n,Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, az egyik címlapja szakadt, kissé kopottas borítóval.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.