Könyvek: Történelem

Tételek száma: 191

Lambrecht Kálmán: Az ősember. Bp., 1931, Dante (Ősvilágok élete). Megviselt vászonkötésben, gerince sérült, egyébként jó állapotban.
15379.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

15380.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Steier Lajos: Haynau és Paskievics. II. kötet.  Ismeretlen adalékok az 1848-49-iki szabadságharc történetéhez. A szabadságharc revideált története 4. Bp.,é.n., Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, ex libris-szel.  Vadász Endre (1901-1944): Ex libris Dr Lusztig István, fametszet, papír, 10×7,5 cm
15381.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Heltai Gáspár: Krónika az magyaroknak dolgairól. Sajtó alá rendezte: Kulcsár Margit. Beveztőt írta: Kulcsár Péter. Bp.,1981,Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15382.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Nagy Imre: Viharos emberöltő. (Facsimile kiadás és átírás!) Bp., 2002, Nagy Imre Alapítvány. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15383.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Emlékkönyv a Hóman-Szekfű-Kerényi szerkesztésében kiadott egyetemes történet megjelenése alkalmából. Bp., Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
15384.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Czank Szilvia: Elrabolt évek nyomában. Mátészalka, 2017. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15385.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Rokay Zoltán (szerk.): Descartes levelei Pfalzi Erzsébet hercegnőhöz 1643-1649. Rokay Zoltán autográf ajándékozási bejegyzésével. Bp., 2008, Ecclesia. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15386.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Kossuth a magyar igazságért. Válogatta és magyarázattal ellátta: Bodor György. A szövegrajzok és a borítólap Fáy Dezső munkája. Nemzeti Könyvtár VI. évf. 122-123. szám. Bp.,1944, Stádium. Kiadói papírkötés.
15387.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

15388.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
10,86

Tóth Béla: Mendemondák. A világtörténet furcsaságai. Gyűjtötte és magyarázza - - Négy képpel. Bp., 1896, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, Gottermayer-kötésben, kissé kopottas borítóval és gerinccel, jó állapotban. Első kiadás.
15389.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

15390.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft