Az 1945. évi Nemzetgyűlés almanachja 1945-1947. Szerk.: Vida István. Országgyűlési Almanach. Történelmi sorozat II. kötet. Bp.,1999, Magyar Országgyűlés. Kiadói egészvászon-kötés.
Az ideiglenes Nemzetgyűlés almanachja. 1944-1945. Szerk.: Vida István. Országgyűlési Almanach. Történelmi sorozat I. kötet. Bp.,1994, Magyar Országgyűlés. Kiadói egészvászon-kötés, az elülső előzéklap hiányzik.
Novák László: A nyomdászat története I-IV.+VII. kötet. Grafikai Művészetek Tára VII-X.+XIII. kötet. Bp.,1927-1929, Világosság Könyvnyomda Rt. Kiadói egészvászon-kötés, a IV. és VII. kötet borítója kopott.
Egyesült erővel II. A magyar könyvnyomdai munkásság története 1912-től 1937-ig. Bp., 1937, Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesülete. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Ernyes Mihály: A magyar rendőrség története. I. kötet. Budapest, 2002, Belügyminisztérium. Kiadói műbőr-kötésben, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
1891 Történelmi tár. 1891. évf. Bp., Magyar Történelmi Társulat, 2+415 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, sérült borítóval, és gerinccel, intézményi bélyegzővel, de belül jó állapotban.
1909 Századok. XLIII. 1909. évfolyam. Szerk.: Dr. Borovszky Samu. A magyar történelmi társulat közlönye. Bp.,1909, Magyar Történelmi Társulat, VII+952 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, foltos elülső kötéstáblával, egyébként jó állapotban.