Csikós - Hegedűs - Horváth - Ö. Kovács: Vidéktörténet 1. Életvilágok és társadalmi gyakorlatok a 18-20. században. Bp., 2017, MTA Bölcsészettudományi Kutatóközpont. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Fekete bárány. Fekete János vall életéről, világnézetéről, világlátásáról Benda Lászlónak. DEDIKÁLT Benda László által! Bp., 1999, Print City. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Romsics Ignác: Magyarország története a XX. században. Bp., 2001, Osiris. Harmadik, javított és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Erzsébet királyasszony emlékének. Főszerk.: Gábel Gyula. Bp., 1915, Globus. Díszes, festett vászonkötésben, a kötés belül egy helyen részben elválik, egyébként jó állapotban.
Corpus inscriptionum Latinarum. Vol. II. Inscriptiones Hispaniae Latinae. Szerk.: Hübner, Emil. 1-2. köt. Berlin, 1869, Georg Reimer. Későbbi félműbőr kötésben, restaurált, az egyik kötet lapjai részben foltosak.
Corpus inscriptionum Latinarum. [Vol. III. Inscriptiones Asiae, provinciarum Europae Graecarum, Illyrici Latinae. Supplementum.] Inscriptionum Orientis et Illyrici Latinarum supplementum. Szerk.: Mommsen, Theodor - Hirschfeld, Otto - Domaszewski, Alfred. 1-2. köt. Berlin, 1902, Georg Reimer. Későbbi félműbőr kötésben, restaurált, jó állapotban.
Mátyás király. Emlékkönyv születésének ötszázéves évfordulójára. Szerk.: Lukinich Imre. I. köt. Bp., 1943, Franklin. Gerincén sérült, felhasadt kiadói félbőrkötésben, belül kiváló állapotban.