A Magyar Sajtó Évkönyve 1938. Szerk.: Sziklay János, Szász Menyhért. Bp.,1938, Hungária Lloyd Lapkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó szennylapon bejegyzéssel.
A Magyar Sajtó Évkönyve 1936. Szerk.: Sziklay János, Szász Menyhért. Bp., 1936, Hungária Lloyd Lapkiadó. Kissé kopott, aranyozott kiadói félbőr kötésben.
Vázsonyi Vilmos beszédei és írásai. II. kötet. Bp., 1927, Országos Vázsonyi-Emlékbizottság. Kiadói félbőr kötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.
Katona István- Romsics Imre A kalocsai érseki egyház története 1. Amely a mohácsi vereség előtti kalocsai érsekeket öleli fel, földrajzi bevezetéssel ugyanezen egyházmegye régi lakóiról és jelenlegi plébániáiró. Kalocsai Múzeumbarátok Köre (Kalocsa) , 2001
Gáspár Sándor, Zsadányi Oszkár (szerk.): Újjáépítő Magyarok. Az országépítés három esztendeje. Budapest, én., Kossuth Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat, 710 p. Kiadói aranyozott, illusztrált félvászon kötés. Fazekas Péter, Gádor Emil, Gyarmathy Tihamér, Martyn Ferenc, W. Pintér József, Ruzicskay György, Varsányi Pál, Zádor István rajzaival. Kissé kopott
Dr. Karácsonyi János: Szent István király élete. Bp, 1904, Szent István-Társulat, 125 p. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, az elülső borítója leszakadt a könyvtestről, a hátsó borító hiányzik, a gerince hiányzik, a fűzése sérült.
Győry János: A kereszténység védőbástyája. Magyarország képe a XVI. századi francia irodalomban. Minerva-könyvtár. XLII. kötet. Bp.,1933, Minerva, (Pécs, Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda Rt.-ny.), 61+3 p. Kiadói papírkötés, a borítója leszakadt, de belül jó állapotban.