Könyvek: Történelem

Tételek száma: 191

A Magyar Sajtó Évkönyve 1938. Szerk.: Sziklay János, Szász Menyhért. Bp.,1938, Hungária Lloyd Lapkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó szennylapon bejegyzéssel.
15342.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

15343.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

15344.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

15345.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Robert Conquest: Kegyetlen évszázad. Fordította: Árokszállási Zoltán. Bp., 2003, XX. Század Intézet. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15346.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43

Liebknecht Vilmos: Mit akar a szociáldemokrácia? Munkáskönyvtár 5. Bp., Népszava. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
15347.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Vázsonyi Vilmos beszédei és írásai. II. kötet. Bp., 1927, Országos Vázsonyi-Emlékbizottság. Kiadói félbőr kötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.
15348.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Katona István- Romsics Imre  A kalocsai érseki egyház története 1. Amely a mohácsi vereség előtti kalocsai érsekeket öleli fel, földrajzi bevezetéssel ugyanezen egyházmegye régi lakóiról és jelenlegi plébániáiró.  Kalocsai Múzeumbarátok Köre (Kalocsa) , 2001
15349.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Gáspár Sándor, Zsadányi Oszkár (szerk.): Újjáépítő Magyarok. Az országépítés három esztendeje. Budapest, én., Kossuth Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat, 710 p. Kiadói aranyozott, illusztrált félvászon kötés. Fazekas Péter, Gádor Emil, Gyarmathy Tihamér, Martyn Ferenc, W. Pintér József, Ruzicskay György, Varsányi Pál, Zádor István rajzaival. Kissé kopott
15350.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

Berkovits Ilona: Az esztergomi Ulászló-Graduale. Bp., 1941, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben.
15351.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Dr. Karácsonyi János: Szent István király élete. Bp, 1904, Szent István-Társulat, 125 p. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, az elülső borítója leszakadt a könyvtestről, a hátsó borító hiányzik, a gerince hiányzik, a fűzése sérült.
15352.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Győry János: A kereszténység védőbástyája. Magyarország képe a XVI. századi francia irodalomban. Minerva-könyvtár. XLII. kötet. Bp.,1933, Minerva, (Pécs, Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda Rt.-ny.), 61+3 p. Kiadói papírkötés, a borítója leszakadt, de belül jó állapotban.
15353.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft