15012.
321. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
6 000 Ft
Csatkai Endre-Dercsényi Dezső-Entz Géza et al.: Sopron és környéke műemlékei. Előszót írta: Fülep Lajos. Magyarország Műemléki Topográfiája II. kötet. Győr-Sopron Megye Műemlékei I. rész. Szerk.: Dercsényi Dezső. Bp., 1956, Akadémiai Kiadó. II. javított és bővített kiadás. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér rajzokkal, képekkel, és egészoldalas színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói illusztrált papírborítóban, kissé szakadt papírborítóval, jó állapotban.