15112.
321. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 200 Ft
Hugo Adolf Bernatzik: Der Dunkle Erdteil. Afrika. Landschaft, Volksleben. Orbis Terrarum. Berlin, 1930, Atlantis. Fekete-fehér egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászonkötésben, kis sérüléssel a gerincen, német nyelven, több nyelvű képfeliratokkal, jó állapotban.