15162.
321. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 800 Ft
10,08 EUR, 10,86 USD
Richard Halliburton: Csodák könyve. Fordította: Wiesner Juliska. Bp., é.n., Dante. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, három kijáró illusztrációval.