15077.
321. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Roy Chapman Andrews: A sarkoktól az egyenlítőig. Fordította: Havas József. A világjárás hősei. Bp., é.n., Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval.