Tétény-Promontor. Bp. XXII. kerületének története. Szerk.: Joó Ernő, Dr. Tóth Gábor. Bp., 1988, Budapest Főváros XXII. Kerületi Tanács VB, 524 p Második, átdolgozott, és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Wien. Illustrirter Wegweiser duch Wien und Umgebungen. A. Hartleben's Illustrirte Kronen-Führer. Wien-Pest-Leipzig, é.n., A. Hartleben's, VIII+151+1 p.+1 térkép melléklettel. Hatodik kiadás. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, kopottas borítóval, kihajtható szakadt Bécs látképpel és szakadt térképpel, 102-107. oldal között kijár...
Sándorfalva története és népélete. Szerk.: Darázs Sándor, dr. Juhász Antal, Szabó Magoldna, Sz. Simon István. Sándorfalva, 1999, Sándorfalva Nagyközség Önkormányzata. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Dr. Henszlmann Imre: Kassa városának ó német stylű templomai. Bp.,(1996, Argumentum-MTA Művészettörténeti Kutató Intézet, 6+25+12 p. Számos egészoldalas illusztrációval. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel, kissé dohos. Hasonmás kiadás.
Török András: Budapest könyv. Avagy Simplicissimus szerint a világ.Felvidéki András térképeivel és rajzaival. Bp.,2013, Park. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés.
Sági Pál: Békebeli képeskönyv. (Társadalomrajz.) Bp. (1944.) Griff. 303 p. 22 t. Tart.: Udvari élet. A Stefánián. Pesti históriák...Javított gerincű félvászon-kötésben.
Józsefvárosi lexikon. Szerk.: Nagy Richárd. Bp., 1970, MSZMP VIII. kerületi Bizottsága - Fővárosi Tanács VIII. kerületi Tanácsa. Fekete-fehér fényképekkel, a kötéstábla belső oldalán térképpel. Kiadói egészvászon-kötésben.