3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
1936 Carpathia évkönyve 1935-1936. Szerk.: Koller Károly, Ternák Gábor. Carpathia évkönyvei 1. sz. Bp., Paulovits Imre-ny., 127 p.Átkötött félvászon-kötés, az eredeti papírborítót az átkötésnél felhasználták. Foederatio Emericana, a katolikus magyar egyetemi és főiskolai hallgatók, az ún. "Imrés Szövetség", Carpathia csoportjának évkönyve. Ritka!